MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7663691
*
nr 766 3691
Stolar
6 st, 1800-tal, Intarsia
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juli 2012
kl 19:20:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/7 17:42:11
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
*
Stolar
nr 766 3691
Stolar
6 st, 1800-tal, Intarsia
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juli 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/7 17:42:11 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01